Bratislavská 48, 924 01 Galanta

Riešenia - Verejná správa

Moderná verejná správa spĺňa všetky predpoklady pre efektívnu komunikáciu s verejnosťou.

Verejná správa Použitie produktov audio vizuálnej komunikácie umožní Vášmu tímu spolupracovať a zobrazovať informácie tak ako nikdy predtým.

Vytvorenie skutočnej spolupráce

Neustále sa hovorí o podpore lepšej spolupráce medzi ľuďmi  v práci – o vzďaľovaní sa  od spojitého sveta a približovaní sa k digitálnej dobe. Až 46% vedúcich pracovníkov hovorí, že plánuje zvýšiť rozpočet na technológie, ktoré toto podporujú. Ale skutočne efektívna spolupráca je zdá sa stále frustrujúco prchavá. Technológia sama o sebe nezaručí to, aby sa tak stalo, ale nový spôsob práce zmení každodennú vzájomnú súčinnosť medzi ľuďmi a zákazníkmi.


Spôsob ako veci robíme – dôvtipnejšia práca

Vaši ľudia môžu byť slobodný a nechať veci plynúť, pomocou priateľskej a interaktívnej technológie, ktorá je prirodzená a ktorá spája tímy a obohacuje ich pracovný deň. Ľudia budú 100% zapojení do práce a sústredení.

Aby pracovné prostredie pracovalo

Miesto kde pracujeme je veľmi dôležité. A pritom iba 44% percent trávime za svojim pracovným stolom.  Ak budete používať produktívne technológie a nástroje v pracovnom prostredí, budú kancelárske priestory pracovať pre Vašich ľudí a nie proti nim.

Flexibilné pracovné prostredie pre flexibilnú prácu

Predstavte si skutočne flexibilné pracovné prostredie s miestom pre formálne stretnutia, projekčnými miestnosťami, miestnosťami pre brainstormingové aktivity a s flexibilnými priestormi po celej budove s kanceláriami – navrhnuté tak, aby pomohlo Vašim pracovným tímom spolupracovať a zdieľať myšlienky a informácie lepšie ako kedykoľvek predtým.

Interaktívne displeje

Vhodné na väčšinu vnútorných stien sú výborným riešením rovnako pre internú komunikáciu aj pre spoluprácu väčších skupín. Interaktívne displeje znamenajú, že ad hoc stretnutia alebo rozhovory môžu byť produktívnejšie – je s nimi okamžitý prístup k informáciám, okamžité zdieľanie súborov a informácií a umožňuje ľudom zachytiť aktuálnu inšpiráciu a zaznamenať si ju.

Mobilný interaktívny systém

Na zachytávanie dát z bielej tabule alebo flipchartu sa dá premiestňovať všade tam , kde to Vaši ľudia potrebujú – plne obsadené zasadačky nespĺňajú podmienky pre neodkladné pracovné schôdzky: spolupráca môže nastať všade tam, kde a kedy je to potrebné.
Strávia Vaši ľudia veľa času cestovaním na pracovné schôdzky? Predstavte si, že by namiesto toho prišli schôdzky k nim a Vy by ste mohli kalkulovať efektívne a rozvinúť video a dátové konferencie.
Produkty pre video komunikáciu toto umožňujú a dávajú pocit, že schôdzky na diaľku z viacerých miest sú prirodzené a bezproblémové, takže máte zážitok ako zo skutočnej schôdzky bez potreby priameho stretnutia.

Vstupné priestory úradu

Recepcia s prehľadnou navigáciou a informáciami pre občanov pomocou. Moderný a efektívny spôsob zobrazovania pomocou informačných panelov alebo kioskov.

Výsledky pre Vašu organizáciu

  • Podporiť flexibilnú prácu s interaktívnymi displejmi, ktoré prirodzene poskytujú spolupracujúce prostredie aj pre zamestnancom mimo kancelárií
  • Vytvoriť atraktívnejšie prostredie pre schôdzky s interaktívnymi tabuľami alebo displejmi
  • Lepšie využiť spoločné priestory – používanie interaktívnych displejoch pre ad hoc stretnutiach
  • Zabezpečiť väčšiu flexibilitu prostredníctvom mobilných interaktívnych systémov
  • Úspešné flexibilné pracovné zostavy
  • Jednoduchšie plánovanie, menej administratívy

Napíšte nám


Odoslaním formulára súhlasíte s uložením a používaním poskytnutých osobných informácií iba na účely spätného kontaktu.
Uložené dáta nebudú zdieľané ani odosielané tretím stranám.


Kontaktujte nás

Mivasoft s.r.o.
Prevádzka Galanta
Bratislavská 48
924 01 Galanta

Telefón: +421 31 780 1913
Email: mivasoft@mivasoft.sk

Obchodné údaje

IČO: 36289906
DIČ: 2022159667
IČ DPH: SK2022159667

Čísla účtov (IBAN):
SK83 0200 0000 0044 7409 0958
SK33 1100 0000 0029 4107 5994