Bratislavská 48, 924 01 Galanta

Kontakty

Prevádzka Galanta

MIVASOFT spol. s r.o.
Bratislavská 48
924 01 Galanta

Telefón: +421 31 780 1913
E-mail: mivasoft@mivasoft.sk

Sídlo spoločnosti

MIVASOFT spol. s r.o.
M.R. Štefánika 14
927 01 Šaľa

Fakturačné údaje

IČO: 36289906
DIČ: 2022159667
IČ DPH: SK2022159667
Spoločnosť zapísaná na Okresnom súde Trnava, oddiel: Sro, vložka: 18335/T

Čísla účtov (IBAN)

VÚB, a.s. :
SK83 0200 0000 0044 7409 0958

Tatra banka:
SK33 1100 0000 0029 4107 5994

VEDENIE FIRMY

Ing. Miroslav Vančo Obchodný riaditeľ
Ing. Miroslav Vančo
Tel.: +421 31 780 19 14
E-mail: miro@mivasoft.sk
Ing. Tibor Czibula Technický riaditeľ
Ing. Tibor Czibula
Tel.: +421 31 780 19 14
E-mail: tibor@mivasoft.sk

OBCHODNÉ ODDELENIE

RNDr. Roman Lysina RNDr. Roman Lysina
Tel.: +421 905 574 551
E-mail: roman@mivasoft.sk
Ing. Ivan Pollák Ing. Ivan Pollák
Tel.: +421 915 876 518
E-mail: ivan@mivasoft.sk

EKONOMICKÉ ODDELENIE, PREDAJ A LOGISTIKA

Mária Vinczeová Hlavný ekonóm
Mária Vinczeová
Tel.: +421 31 780 19 11
E-mail: marika@mivasoft.sk
Mgr. Michal Holomek Vedúci predaja a logistiky
Mgr. Michal Holomek
Tel.: +421 948 537 557
E-mail: michal@mivasoft.sk
Bc. Lenka Koricinová Predaj a logistika
Bc. Lenka Koricinová
Tel.: +421 904 566 423
E-mail: info@mivasoft.sk
Bc. Lenka Královičová Projekty a verejné obstarávania
Mgr. Lenka Královičová
Tel.: +421 948 553 373
Tel.: +421 31 780 19 13
E-mail: lenka@mivasoft.sk

TECHNICKÉ ODDELENIE

Filip Hnát Servisný technik
Filip Hnát
Tel.: +421 944 106 324
E-mail: filip@mivasoft.sk
Erik Pápay Servisný technik
Erik Pápay
Tel.: +421 948 537 597
E-mail: erik@mivasoft.sk
Richard Sedlár Servisný technik
Richard Sedlár
Tel.: +421 944 106 326
E-mail: richard@mivasoft.sk
Andrej Michalčík Servisný technik
Andrej Michalčík
Tel.: +421 948 400 845
E-mail: andrej@mivasoft.sk
Marek Eliáščík Servisný technik
Marek Eliáš
Tel.: +421 911 510 363
E-mail: marek@mivasoft.sk

Napíšte nám


Odoslaním formulára súhlasíte s uložením a používaním poskytnutých osobných informácií iba na účely spätného kontaktu.
Uložené dáta nebudú zdieľané ani odosielané tretím stranám.


Kontaktujte nás

Mivasoft s.r.o.
Prevádzka Galanta
Bratislavská 48
924 01 Galanta

Telefón: +421 31 780 1913
Email: mivasoft@mivasoft.sk

Obchodné údaje

IČO: 36289906
DIČ: 2022159667
IČ DPH: SK2022159667

Čísla účtov (IBAN):
SK83 0200 0000 0044 7409 0958
SK33 1100 0000 0029 4107 5994